Сантехнические работы
Услуги сантехника Киев
(098)786-85-76
не дорого, профессионально

 

Монтаж биде, замена сифона, установка смесителя

Монтаж биде, демонтаж, обсулживние, установка смесителя, ремонт и замена смесителяМонтаж біде замена сифона, установка смесителя


       Біде – це ще один сантехнічний прибор, який встановлюється в санітарній кімнаті квартири або будинку.  У нашій країні такий прибор траплявся і раніш, на даний період часу набуває популярності, проектуючи сучасні будинки власники закладають водопровід одразу з біде, нажаль стандартні квартири на це не розраховані. Позвавши нас до Вашої оселі, ми переплануємо Вашу санітарну кімнату для комфортного і практичного санвузла.  У країнах Азії це звичайний аксесуар побуту. Даний прибор потрібен для індивідуальної гігієни, завдяки змішувачу який прикріплений до нього є можливість приєднати як холодну, так і гарячу воду регулюючи температуру води найбільш комфортну для вашого користування, встановлюючи біде, на Ваш вибір можна встановити кран, або фонтанчик.  

Біде існують трьох видів:

Напільне біде;

Підвісні біде;

Біде кришки.

         Монтаж біде різний, та функції залишаються однаковими, також на даний період часу дизайн можна підібрати на Ваш особистий смак.

Отже Ви вирішили встановлювати біде у себе в оселі. При купівлі будьте уважні та перевірте щоб на ньому не було сколів та пошкоджень, змішувач, шланги та сифон. Якщо ви не впевнені що потрібно – ми вам допоможемо визначитися з купівлею, а ще підкажемо де дешевше, дана послуга не потребує оплати, тому, що ми вважаємо – комфорт та ґатунок це гарантія роботи.

         Отже збираємо біде.

Встановлення змішувача та зливної труби:

фіксуємо кінці шлангів в гнізда змішувача;

встановлюємо у спеціальні отвори у верхній частині чаші;

закріплюємо змішувач спеціальними гайками потрібного розміру;

між шайбами та корпусом встановлюємо резинові прокладки. Для затяжки рекомендуємо використовувати торцеві головки щипців які утримують не перпендикулярно болту як ключ, а паралельно;

після встановлення змішувача, вкручуємо зливну решітку;

займемося монтажем сифона та відвідної труби у такому порядку – до горловини з внутрішнього боку приєднуємо один кінець сифону, щільно затягуємо місце з’єднання, другий кінець відвідну трубу (гофру)  витягаємо зовні з тильної сторони.

Кріплення до підлоги:

розраховуємо розміри біде на підлозі та ставимо мітки;

встановлюємо пристрій, та обов’язково перевіряємо чи достатньо врахували довжину трубок та гофри;

 свердлимо отвори під дюбеля (ПОРАДА – У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМ, ЩО У САНІТАРНИХ КІМНАТАХ ПІДЛОГА ЧАСТІШЕ ЗА ВСЕ З КАХЕЛЮ, СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ ДРЕЛЬ АБО ПЕРФАРАТОР У РЕЖИМІ СЛАБКИХ ОБОРОТІВ)

збираємо сміття;

використовуючи дюбеля, болти та ущільнювальні прокладки встановлюємо біде.

От і все, така робота (тільки встановлення без перепроектовування займе не більше чим дві години. Пам’ятайте, якщо у вас не має певних знань та навичок краще визвати спеціалістів.

Установка унитаза, монтаж биде, ванной, замена труб, прочистка канализации. Замена ремонт смесителя, устранение протечки воды.Обновлен 15 мая 2015. Создан 09 мая 2015 
Изображение: Статистика посещения ботов