Сантехнические работы
Услуги сантехника Киев
(098)786-85-76
не дорого, профессионально

 

Разморозка водопровода




Розморожування труб водопроводу та водовідводу

При настанні зимового періоду до нас починають надходити дзвінки – замерзли труби. Це та проблема, яку необхідно вирішувати негайно.

         Чому замерзають труби?

□ при прокладанні труб не були прораховані норми промерзання землі у даному регіоні;

□ не була проведена робота по утепленню труб;

□ у приміщенні відсутнє опалення.

         Що необхідно підготувати для розморожування труби при виявленні замерлого місця:

□ шланг;

□ тазики;

□ ганчірки;

□ відра;

□ Ємність для підігріву води;

□ Газова розетка;

□ паяльна лампа;

□ пристрій для нагрівання води;

□ Алюмінієва фольга;

□ Зварювальний апарат;

□ Паяльна лампа або факел.

         Правила які необхідно притримуватись:

□ трубу яку маєте розморожувати необхідно відключити від центрального водопостачання, перекрив подачу і розібрати подачу води до неї. Є випадки коли доступ обмежений, або труби спаяні – у такому випадку необхідна різка труби.

□ розморожування починайте від крана розходу у бік стояка.

□ чавунні труби необхідно гріти знизу до верха.

□ вода яка йде для розморозки, а також та яка відтає тече у котлован. Таку воду необхідно відкачувати. Каналізаційну трубу зливу відігріти легше, тому що вода тече разом із талою у каналізацію.

             Є декілька способів розморозки: якщо труба металева, це простіше за все, проблему можна вирішити за допомогою зварювального апарата. Для цього необхідно до різник кінців замерзлої труби кріпимо контакти. Вмикаємо і чекаємо. Ця робота займе у Вас декілька годин – це самий найлегший спосіб, який не вимагає багато зусиль.

               Другий спосіб розморожування – це використання гідродинамічної установки. Яка виробляє температуру води до 1500 і подає її до рукава при високому тиску не менше ніж 100 атмосфери. Така установка працює від електромережі 220 Вт, а водяний котел на дизельному палеві.

          Також легкий спосіб розморозки труб з відкритим доступом теж легкий. На базарі придбайте самий простий кабель, оберніть його декілька раз навколо труби і ввімкніть до електромережі. Якщо ви пристроїте надійний вмикач, такий провід можна залишити, и час від часу при виявленні проблеми можна вмикати і розморожувати. Цей спосіб також заніміє декілька годин. Щоб ризик заморозки знизити – включайте воду маленьким струмком, або сильним напором, перепад температури запобігає замерзанню.

              Для попередження замерзання – перевіряйте час від часу водопровід, для цого вмикайте гарячу воду.

Разморозка водопровода. Установка унитаза. Установка душевой кабины. Монтаж смесителя. Монтаж водонагревателя. Установка фильтров для воды.



Создан 07 мая 2015



 
Изображение: Статистика посещения ботов